Jak urządzić przedpokój - szafki na buty, komody, wieszaki, lustra, dodatki

Jak urządzić przedpokój - szafki na buty, komody, wieszaki, lustra, dodatki
W naszej firmie już od wielu lat doradzamy klientom i dostarczamy im nowoczesne rozwiązania w zakresie aranżacji poszczególnych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną przestrzenią w każdym domu jest przedpokój.

Zazwyczaj spędzamy w nim niewiele czasu – służy nam najczęściej do ubrania czy zdjęcia kurtki, butów czy czapki. Jeśli jednak zastanowić się nad tym bardziej, przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzą Twoi goście. A, jak wiadomo, pierwsze wrażenie zawsze odgrywa ogromną rolę w kształtowaniu opinii.

Dlatego też warto zadbać o pierwsze wrażenie gości w naszym domu, starannie urządzając przedpokój. Oczywiście wszystko zależy od metrażu pomieszczenia. Możemy pozwolić sobie na więcej dodatków czy sprzętów w przypadku większych pomieszczeń. W tych nieco mniejszych powinniśmy uważać, aby przypadkiem nie zagracić przedpokoju. Pamiętaj, aby zawsze zostawić odpowiednią przestrzeń, dzięki której Twoi goście będą mogli swobodnie zdjąć okrycia wierzchnie.

Na pierwszy rzut oka aranżacja przedpokoju może zdawać się niezwykle uciążliwa, jednak stosując kilka prostych zasad możesz sprawić, że pomieszczenie to stanie się optycznie większe, a także przytulne.

Czy słyszałeś kiedyś, że jasne barwy mogą optycznie powiększyć przestrzeń w pomieszczeniu? Może to dziwne, ale tak właśnie jest! Dlatego też polecamy przede wszystkim jasne, może pastelowe kolory. Jeśli decydujesz się na malowanie, wybierz farby o wysokiej odporności na zabrudzenia – dzięki temu będziesz mógł cieszyć się czystością przez długi czas.

Niezwykle ważnym elementem jest także konkretne wyposażenie przedpokoju – komody, szafki na butywieszaki czy lustra. Dobór odpowiednich mebli jest zależny od rodzaju czy kształtu pomieszczenia. Jeśli nie masz pewności, które produkty będą się najlepiej prezentować w Twoim przedpokoju, zapytaj sprzedawcy czy konsultanta, który z pewnością doradzi odpowiednie rozwiązanie, które podkreśli estetyczny wygląd Twojego przedpokoju.