Wieszaki

Wieszaki

Czy wiesz, że ubrania nie muszą pozostawać tylko i wyłącznie w szafie? Wieszaki to idealne rozwiązanie dla mieszkań, w których pozwolić można sobie na odrobinę awangardy. Komody i kontenerki bywają niezwykle oczywistym rozwiązaniem, z kolei wolnostojące wieszaki lub garderobowe stanowią doskonały dodatek nie tylko do pomieszczeń przy wejściu, ale także sypialni. Sprawdzą się one praktycznie wszędzie, gdyż będą dekorować pokoje i spełniać wiele funkcjonalności. Czy wszystkie kurtki muszą zawsze pozostawać w odmętach szafy? Zdecydowanie nie. Wieszaki stojące stanowią wręcz idealny wybór w zimniejsze i bardziej chłodne, pełne deszczy miesiące. Mokre odzienie może szybciej wyschnąć zawieszone poza szafką lub komodą.

Wieszaki czy szafy?

Dlaczego nie wykorzystywać ich komplementarnie? Wieszaki odciążą nieco szafę, a dodatkowo wkomponują się wręcz perfekcyjnie w każde większe wnętrze. Dodatkowo możesz bez problemu postawić jeden przy drzwiach, na którym spoczną kurtki i bluzy, a resztę ubrań jak koszule i marynarki odłożyć do szafy. Wieszaki w ostatnim czasie są bardzo często wybierane w przypadku nowoczesnych projektów wnętrz. Prezentują się bowiem w praktyce niezwykle awangardowo.

Podkategorie

 • Wieszaki stojące

  Wieszaki stojące

  Nie zawsze trzeba kupować kilka szaf, a także komód i kontenerków, aby pochować estetycznie wszystkie ubrania. Dla przykładu w przypadku projektów nowoczesnych mieszkań coraz częściej w asyście tych mebli pojawiają się wieszaki stojące. Nie marzyłeś nigdy, aby nieco wzbogacić swój salon o ciekawsze, zupełnie nowe rozwiązania? W takiej sytuacji wręcz idealny zakup stanowić będą właśnie elementy wyposażenia tego typu. wieszaki stojące dodatkowo będą idealnie pasować pod kątem kurtek i bluz, które w deszczową pogodę nie mogą zostać umieszczone we wnętrzu szafy, aż do wysuszenia.

  Kupić wieszak czy szafę?

  Wszystko w tym aspekcie zależy tylko i wyłącznie od Twoich indywidualnych preferencji. Pamiętaj jednak, że możesz z nich skorzystać w sposób po prostu komplementarny. Wieszaki stojące idealnie prezentują się niedaleko drzwi, gdzie można po powrocie do domu powiesić płaszcz lub szalik. Wieszaki stojące odciążą idealnie szafę, a także pozwolą Ci więcej zmieścić w szafie i komodzie. Nie musisz umieszczasz każdego ubrania w jednym miejscu. Dzięki zakupowi wieszaka stojącego pozwolisz sobie na bardziej precyzyjną organizację na terenie całego Twojego domu bądź mieszkania.

 • Wieszaki garderobiane

  Wieszaki garderobiane

  Wieszak na ubrania stanowi jeden z tych elementów wyposażenia, który koniecznie powinien znaleźć się w każdym domu. Wkomponuje się on idealnie w każde pomieszczenie bez względu na jego przeznaczenie. W praktyce stanowi on połączenie szafy, kontenerka i komody. W jednym miejscu umieścisz bez problemu szerokie spektrum ubrań, które niekoniecznie przydają się przez cały rok. Kurtkę można powiesić właśnie na wieszaku garderobianym, a dzięki temu w sposób bardziej estetyczny zorganizujesz dowolną przestrzeń w Twoim domu.

  Gdzie umieścić wieszaki garderobiane?

  Gdziekolwiek Ci to wyda się stosowne. Wieszaki garderobiane umieścić możesz w domu, biurze, a także przychodni bądź restauracji. Wszystko w tym aspekcie uzależnione jest przede wszystkim od Twoich potrzeb, a także pomysłu gdzie wieszak garderobiany przyda się Ci najbardziej. Meble tego typu po prostu ułatwiają codzienne życie. Jeśli masz większe mieszkanie, to wygodnie umieścić na nich odzienie poza wzrokiem gości lub pozostałych domowników. Wieszak garderobiany to perfekcyjne miejsce do powieszenia wszelkich wierzchnich okryć. Elementy wyposażenia tego rodzaju dodatkowo wyposażone zostały w lustra, szafki i półki bądź szufladki na dodatkowe ubrania.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 60 elementów